Strict Standards: Declaration of EntityProductCatalogue::getChild() should be compatible with EntityCatalogue::getChild() in /home/inworld/sites/inworld.com.ua/kernel/class/entity/class.EntityProductCatalogue.php on line 8
Обладнання для гранулювання сільськогосподарської біомаси

Обладнання для гранулювання сільськогосподарської біомаси

     У всьому світі є відходи рослинного походження, які в минулому не використовувались. Тепер ці продукти переробляються та знаходять своє  подальше застосування.

     Місце розміщення обладнання для переробки рослинних продуктів залежить від виду сировини та призначення виготовлених гранул.
     Солома, наприклад, переробляється у зоні наявності сировини, щоб запобігти дальності транспортування та  підлягає термічній утилізації у виді гранул з високою насипною щільністю.
     Кількість соломи, що накоплюється у посівній зоні, та економічні можливості транспортування визначають місце розташування і продуктивність обладнання, що її переробляє.
     В зонах з сприятливими кліматичними умовами солому можна зберігати під відкритим небом у тюках або великих рулонах. У вологих зонах необхідно підготувати для цього накриття або ангари.
     Вирішальним для якості гранул є хороша якість соломи, яка забезпечується вчасним збиранням та правильним зберіганням.
     Фірма KAHL займається гранулюванням волокнистої сировини, такої як солома, рапсова солома або побочні зернові та бобові продукти  з семидесятих років. 
     Гранули дають величезні переваги, наприклад, при термичному їх використанні:

  • висока насипна щільність
  • незначний вміст пороху
  • простота зберігання
  • простота транспортування

     Фірма KAHL поставляє комплексне обладнання для гранулювання соломи. Солома у великих тюках подається на шредер для грубого подрібнення, а звідти через дозувальні пристрої на молотковий подрібнювач. Камені та металеві частини відсортовуються перед подрібненням.