Strict Standards: Declaration of EntityProductCatalogue::getChild() should be compatible with EntityCatalogue::getChild() in /home/inworld/sites/inworld.com.ua/kernel/class/entity/class.EntityProductCatalogue.php on line 8
Бренди

Бренди

  • Amandus Kahl GmbH & Co. KG (Німеччина)

    Проектування, виготовлення та введення в експлуатацію обладнання для гранулювання деревних відходів, сільськогосподарської біомаси, макулатури, переробки автомобільних шин, побутових  та промислових відходів. Більш ніж 100-річний досвід, розробка комплексних рішень і постійна робота над удосконаленням технологій переробки надають компанії лідируючих позицій в більшості напрямків роботи.

    Уже більше 125 років фірма KAHL  випускає машини та комплексні установки для виробництва комбікорму, корму для риб і креветок, преміксів і концентратів,  для обробки висушеного буряковоцукрового жому і багатих клітковиною продуктів, таких як люцерна і солома.

   З допомогою пресів-грануляторів та валкових подрібнювачів можна придавати продуктам прекрасну форму. На експандері® з кільцевим зазором KAHL сьогодні у всьому світі випускають ЕКСПАНДАТ®  як чудову альтернативу іншим борошноподібним або пресованим комбікормам для тварин.
   Дозуючі та транспортуючі установки KAHL, дробарки, змішувачі, кондиціонери, преси-гранулятори, стерилізатори і сушарки/охолоджувачі - це достойні компоненти комплексної лїнії.
    Екструдери фірми KAHL відзначаються універсальністю, гнучкістю та високим комфортом обслуговування. Їх можна використовувати для виготовлення екструдорованих готових сніданків. Відсутність проблем при запуску та зупинках, наприклад, екструдера типу ОЕЕ S дозволяє йому стати  ідеальним помічником при розробці креативних дизайнів продукту та визначення нових рецептур. Всього за декілька хвилин замінюються матриці та кінцева лопасть. Лишні витрати дорогої сировини практично виключаються внаслідок унікальної гідравлічної системи та швидкому відкриванню і закриванню екструдера з матрицею.